Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Płatność PayPo

Promocje
Maszynka do golenia  ze stojakiem - kolor czarny
Maszynka do golenia ze stojakiem - kolor czarny
98,00 zł 94,00 zł
szt.
Fartuch w opakowaniu przentowym
Fartuch w opakowaniu przentowym
40,00 zł 34,00 zł
szt.
Wielorazowe waciki  (tuba) - BAMBAW
Wielorazowe waciki (tuba) - BAMBAW
44,00 zł 41,00 zł
szt.
Zestaw  akcesoriów ekologicznych
Zestaw akcesoriów ekologicznych
49,00 zł 45,00 zł
szt.
Zestaw PREMIUM - ECO łazienka
Zestaw PREMIUM - ECO łazienka
165,00 zł 150,00 zł
szt.
Wielorazowy ręcznik kuchenny - BAMBAW
Wielorazowy ręcznik kuchenny - BAMBAW
55,00 zł 49,00 zł
szt.
Maszynka do golenia  ze stojakiem - kolor różowy
Maszynka do golenia ze stojakiem - kolor różowy
98,00 zł 90,00 zł
szt.
Maszynka do golenia  - bambus
Maszynka do golenia - bambus
85,00 zł 79,00 zł
szt.
Szczotka do twarzy i nakładania maseczek NOBLE
Szczotka do twarzy i nakładania maseczek NOBLE
24,00 zł 22,00 zł
szt.
Kubek termiczny Stojo Biggie Dove  470 ml
Kubek termiczny Stojo Biggie Dove 470 ml
80,00 zł 75,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Bezpieczne zakupy

W sklepie internetowym ECO-AKCESORIA dostępne są biodegradowalne worki na śmieci i psie odchody. Są one wykonane z kompostowalnych materiałów, więc ich wykorzystywanie na co dzień pomaga chronić środowisko naturalne i zapobiegać niekorzystnym zmianom klimatycznym. Produkty ze skrobi kukurydzianej ulegają rozkładowi na kompoście już po miesiącu! To ogromna zaleta tych torebek na odpadki w porównaniu z wyrobami z plastiku. W przeciwieństwie do tworzyw sztucznych, materiały z surowców roślinnych znikają już po 30. dniach. Worki biodegradowalne na śmieci i zwierzęce odchody są w pełni bezpieczne dla przyrody. W wyniku ich rozkładu powstają dwutlenek węgla, woda i substancje służące jako nawóz do gleby. Na naszej stronie można zamówić torebki w różnych wielkościach, przeznaczone na różne typy odpadów.

Worki kompostowalne na śmieci

Wszystkie biodegradowalne opakowania dostępne w sklepie są mocne i wytrzymałe. Doskonale nadają się do gromadzenia każdego rodzaju odpadów. Worki kompostowalne na śmieci to idealny zamiennik klasycznych torebek foliowych. Są one przeznaczone dla klientów, którzy cenią wygodę i troskę o środowisko. Teraz każdy może przechowywać resztki roślinne, opakowania z tworzyw sztucznych czy odpady zmieszane bez poczucia winy.

Do produkcji oferowanych torebek zamiast plastiku używane są surowce roślinne, które wraz z resztkami organicznymi mogą trafić na kompost. Podczas rozkładu wzbogacają one ten naturalny nawóz, eliminując ryzyko przedostania się do gleby mikroplastiku. Prezentowane worki na śmieci to biodegradowalne zamienniki klasycznych torebek foliowych. Są one szczególnie cenione przez klientów o dużej świadomości ekologicznej, którym – podobnie jak nam – zależy na ochronie przyrody. Rezygnacja z tworzyw sztucznych jest możliwa bez wyrzeczeń! Dzięki zastosowaniu surowców odnawialnych, które są bezpieczne dla środowiska, kupujący mogą używać wygodnych i poręcznych worków o cechach i funkcjach wyrobów plastikowych.

Biodegradowalne worki na psie odchody

W przypadku właścicieli zwierząt istnieje zapotrzebowanie na wygodne rozwiązania w zakresie utylizacji odpadów wytwarzanych przez czworonożnych pupili. Dlatego w naszym sklepie można znaleźć ofertę worków na psie odchody. Stanowią one biodegradowalne torebki o niewielkiej pojemności. Z łatwością zmieszczą się w kieszeni spodni i kurtki. Można używać ich jako rękawiczek, wkładając dłoń do środka i zbierając z trawnika lub chodnika odpady przeznaczone do wyrzucenia. Prezentowane produkty są wykonane ze specjalnych materiałów, które nadają się do kompostowania. Dzięki temu są przyjazne dla środowiska. Wyroby te wyróżnia szybki rozkład i brak substancji toksycznych mogących zanieczyszczać wody gruntowe i glebę. To doskonała alternatywa dla plastikowych woreczków na psie odchody. Są one biodegradowalne, więc kupując je, można w dużym stopniu redukować ilość wytwarzanych śmieci. Poza tym kompostowalne torebki to idealny gadżet dla każdego miłośnika zwierząt, który chce zapobiec wymieraniu gatunków i wspierać zrównoważoną gospodarkę odpadami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl